spy apps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Posts : 5
Join date : 2021-02-13
View user profilehttps://spyapps.yetkinforum.com

نظارت بر واتساپ فرزندان بدون دسترسی به گوشی Empty نظارت بر واتساپ فرزندان بدون دسترسی به گوشی

Tue Feb 23, 2021 5:02 pm
هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی هدف ، از آن عباراتی است که روزانه به تعداد زیادی سرچ می شود و کاربران نیز به وفور از ما سوال می پرسند. این که چگونه می توان واتساپ را هک کرد ؟ آیا می توان واتساپ را از راه دور و بدون دسترسی هک کرد ؟ آیا اصلا هک واتساپ امکان پذیر است ؟ و کلی سوال دیگر که اگر شما هم درباره هر یک از این سوال ها را در اینترنت جستجو کنید، خواهید دید که با تعداد زیادی سایت رو به رو می شوید که هر یک پاسخ های متفاوتی را به شما خواهند داد. هک واتساپ بدون شماره

ما نیز در این سایت به طور مفصل درباره هک کردن واتساپ و روش های آن صحبت کرده ایم ، اما اکنون می خواهیم به صورت اختصاصی به هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل بپردازیم. و این موضوع را برای کاربران روشن سازیم که آیا این کار واقعا امکان پذیر است ؟ اگر هست چگونه می توان انجام داد ؟

هک واتساپ
قبل از اینکه بخواهیم به هک واتساپ بدون دسترسی بپردازیم ، بهتر است کمی کلی تر درباره هک واتساپ صحبت کنیم. این که ببینیم آیا اصلا هک واتساپ چه با دسترسی و چه بی دسترسی امکان پذیر است یا نه.

اگر بخواهیم به طور خلاصه این موضوع را توضیح دهیم و در چند خط تمام ابهامات ذهن شما را برطرف کنیم. باید بگوییم این سوال دو پاسخ دارد. یعنی این که هم می توان گفت هک واتساپ غیر ممکن است و هم می توان گفت امکان پذیر است.

هک واتساپ به معنای واقعی این است که فرد هکر بتواند به سرورهای اصلی این پیام رسان نفوذ کرده و از این طریق به اطلاعات شخص مورد نظر خود و یا حتی تمام کاربران دسترسی پیدا کند. که این کار تقریبا غیرممکن است و تا به حال هیچ شخصی نتوانسته از این طریق به واتساپ نفوذ کند. از همین جهت است که عده ای می گویند هک واتساپ غیرممکن است و تمام اپلیکیشن هایی که این چنین ادعا می کنند را دروغگو می نامند. اما این افراد نمی دانند که راه های دیگری هم برای نفوذ به اطلاعات موردنظر در هر پیام رسانی وجود دارد که اپلیکیشن های جاسوسی از این راه ها استفاده می کنند.

هک واتساپ بدون دسترسی

هک واتساپ بدون دسترسی
تا به اینجا درباره حقیقت هک واتساپ خواندیم و متوجه شدیم که وقتی منظور از هک واتس اپ مشاهده ی پیام های یک شخص خاص می باشد ، این کار امکان پذیر است و می توان با استفاده از نرم افزارهایی خاص این کار را انجام داد. اما درباره ی این که آیا هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی شخص و از راه دور امکان پذیر است یا خیر نیز باید بگوییم که این کار کاملا بستگی به توانایی و قدرت ابزاری دارد که از آن استفاده می کنید. چرا که برخی از نرم افزارها به شما امکان خواندن پیام های واتساپ از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل را می دهند و برخی این قابلیت را ندارند.

البته این موضوع را در نظر بگیرید که هیچ نرم افزاری بدون این که یک نسخه از آن برروی گوشی طرف مقابل نصب نشود، نمی تواند اطلاعات گوشی موردنظر را برای شما ارسال کند. و هک واتساپ فقط با شماره تلفن کار بسیار پیچیده و سختی است . اما برخی از نرم افزارها هستند که می توانید آنها را از راه دور برروی گوشی شخص موردنظر نصب کنید. در ادامه بیش تر درباره نرم افزارهای هک واتساپ صحبت خواهیم کرد.

نرم افزار های نفوذ به واتساپ
ابزار جاسوسی WhatsApp چیست؟ یک برنامه نظارت بر تلفن همراه که به شما امکان نظارت بر حساب رسانه های اجتماعی شخصی همچون واتساپ را می دهد، به عنوان یک ابزار جاسوسی WhatsApp شناخته می شود. همین ابزار را می توان با توجه به برنامه رسانه های اجتماعی که برای نظارت بر آن تنظیم شده است تغییر نام داد.

یک ابزار نظارت به طور خاص برای نظارت بر تلفن همراه یا فعالیت رایانه شخصی و همچنین فعالیت آنلاین آنها از جمله حساب های رسانه های اجتماعی طراحی شده است. این ابزار نظارت بسته به نوع دستگاهی که هدف شما از آن استفاده می کند ، به صورت نرم افزار رایانه ای و همچنین یک برنامه کاربردی موبایل ارائه می شود.

یک راه حل نظارت خوب با تمام سیستم عامل های پیشرو مانند Android ، iOS ، Windows و Mac سازگار است. همچنین ، نیازی به روت دستگاه هدف نیست تا بتوانید نظارت را انجام دهید.

هک واتساپ بدون دسترسی

معرفی برنامه plc spy
تعداد زیادی برنامه جاسوسی واتس اپ در بازار وجود دارد که هم با دستگاه های Android و هم با iOS سازگار است. با این حال ، ما باید در مورد یک برنامه جاسوسی WhatsApp صحبت کنیم که اصیل و همچنین حرفه ای باشد.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای اندروید و همچنین دستگاه های iOS است.بهترین چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه جاسوسی این است که بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.و به این شکل می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد.

اگر این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود نرم افزار یک نسخه را توسط تسم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای شخص موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و نام های مختلف مثلا یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلتر شکن یا هر چیز دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک شخص مقابل برروی آن ، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از منوی گوشی پنهان می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

بنابراین ، اگر نگران هستید که ممکن است هدف شما درباره برنامه اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید زیرا plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را مخفیانه رصد کند. برنامه اجازه نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

ردیابی گوشی فرزندان رایگان

برنامه کنترلی یا به نوعی برنامه هک plc توسط سامانه کنترل فرزند و با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی طراحی و در اختیار والدین قرار گرفته است.

این برنامه در دو نسخه ساخته شده است :
1-نسخه اول را میتوان برروی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

2- نسخه دوم  که با نام PLC PLUS منتشر شده است. کنترل گوشی بدون دسترسی و از راه دور را انجام می دهد.

به این صورت که شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین plc و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه عملکرد این برنامه می توانید برروی لینک زیر، کلیک نمایید.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان plc spy
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum